O společnosti Unico v.o.s.

UNICO včera, dnes a …

Společnost UNICO v.o.s. byla založena v roce 1991 a dodnes funguje jako dodavatel výpočetní, telekomunikační a kancelářské techniky. Má stejné vlastníky a jasně čitelnou vlastnickou strukturu. Je dodavatelem mnoha značek IT a jejich řešení.

V naší prodejně najdete široké spektrum příslušenství k digitální technice, výpočetní technice a kancelářské technice. Jsme dodavateli významných firem v rámci nejen regionu, ale i celé České republiky.

Děláme maximum pro to aby jsme pro našeho zákazníka našli vždy vhodné řešení, aby od nás odcházel spokojený a rád se k nám vracel. Nechceme být jako většina internetových obchodníků která jenom přeposílá zboží. My se naopak snažíme jít cestou se o našeho zákazníka postarat a udělat pro něj maximum co je v našich silách. Od prvního zprovoznění přístroje přes instalaci, servis a další úkony s tím spojené.

Čím se ještě zabýváme? Správou počítačových sítí. Instalací nových zařízení přímo u zákzníků. Kompletní srvis Hardwaru (opravy, čištění, výměna dílů), tak i Softwaru (instalace programů, zálohování dat, odstranění škodlivých programů, přeinstalace operačního systému).

Dále se zabýváme ekologickou likvidací použitého elktro zařízení z oboru IT.

  

Vedení společnosti: Michal Štrunc
mobil: 603 479 830
e-mail: michal@unico.cz

Unico e-mail: liberec@unico.cz