Počítač s Windows skutečně do kapsy

Modecom FreePC mini PC 32GB, Quad Atom Z3735F, 2GB RAM, Intel HD graphics, Win 10, 2x USB, Wi-Fi, microSDHC, černý

Modecom Free PC je nejnovější generace mini počítače kompaktní velikosti, který se vejde do ruky. Do velikosti USB flash disku jsme vložili sílu a výkonnost PC normální velikosti. Navzdory malé velikosti, je zařízení Modecom FreePC vybaveno výkonným čtyřjádrovým procesorem Intel® Atom Bay Trail-CR Z3735F, s 2 GB RAM a integrovanou grafikou Intel HD. Modecom FreePC je řízen operačním systémem Microsoft Windows 10. Tento proslulý systém dělá z našeho zařízení velmi produktivní nástroj vhodný pro podnikání i vzdělávání.

FreePC je vysoce výkonný multimediální nástroj, vybavený operačním systémem Microsoft® Windows 10 Home.

Modecom FreePC je díky svým malým rozměrům ideální volbou i pro lidi, kteří žijí v těch nejmenších bytech. Jednoduše jej připojte do volného HDMI konektoru na televizoru nebo monitoru, připojte k WiFi síti a pak k napájení pomocí dodávaného kabelu a během okamžiku získáte přístup k bohatému světu multimediální zábavy.

Modecom FreePC je výborným zařízením pro obchodní aplikace. Výborné technické parametry v kombinaci s kompaktní velikostí dělají z Modecom FreePC přenosné zařízení se širokou škálou aplikací. Díky HDMI konektoru je možné jej připojit k TV, monitoru, projektoru, nebo k jiným pokročilým dotykovým obrazovkám. Toto ocení zejména manažeři nebo obchodníci. Modecom FreePC lze použít také v obchodech se službami, restauracích, veřejných místech a ve všech místech s omezeným prostorem.

Připojte počítačové příslušenství bez kabelů
Výborné technické parametry našeho FreePC, stejně jako schopnost připojit širokou škálu příslušenství, dělají z našeho zařízení skvělý nástroj produktivity! Navíc, díky Bluetooth modulu můžete do FreePC připojit počítačové příslušenství (myš, klávesnici) bez použití zamotaných kabelů.

Bezdrátová komunikace prostřednictvím Wi-Fi
Připojení k internetu zajišťuje také vestavěný Wi-Fi modul, který pracuje s 802.11 b / g / s normami. Tento vysoce kvalitní modul nabízí pohodlné prohlížení webových stránek a plynulé přehrávání on-line HD filmů.

Čtyřjádrový CPU Intel® Atom ™ Z3735F
FreePC je zařízení s výjimečným výkonem a efektivitou. V srdci tohoto tabletu je umístěn procesor Intel® Atom ™ Z3735F nejnovější generace s frekvencí až 1,33 GHz na každé jádro.

Energeticky úsporná technologie, šetrná k životnímu prostředí
Do Modecom FreePC jsme vložili velmi účinné komponenty, které z něj dělají osobní počítač mini velikosti s nízkou spotřebou elektrické energie.

32 GB Flash paměť
32 GB flash paměti vám nabízí dostatek prostoru pro vaše vlastní soubory. Duální 32-bitová sběrnice umožňuje nejrychlejší výměnu dat (čtení, psaní, kopírování, mazání) na interní flash paměti. Budete mít přístup ke všem vašim souborům dvakrát rychleji.

Čtečka Micro SD karet je schopná podporovat SDHC karty až do 128 GB
Interní úložiště lze rozšířit snadno pomocí vestavěné čtečky microSD karet s podporou až 128 Micro SDHC.

USB 2.0 port (1x USB , 1x USB micro)
Komunikace s počítačem probíhá přes vysokorychlostní rozhraní USB 2.0 s podporou OTG – díky němuž počítač pracuje s USB 3G modemy a polohovacími zařízeními, jako jsou klávesnice a myši.

Specifikace:
• Rozměry: 99.6 x 37.6 x 9.6mm
• Operační systém: Windows 10 home
• Typ procesoru: Intel Atom Bay Trail-CR Z3735F Quad Core
• Čip grafické karty: Intel HD graphics
• Rozlišení: podpora Full HD 1080p
• RAM: 2GB DDR3L-RS
• Interní paměťové úložiště: 32GB eMMC
• Podpora MicroSD karet: do kapacity až 128GB
• Bezdrátové technologie:
– WiFi
– Bluetooth: 4.0
• Napájení: 5V /2A

• Porty:
1 x USB 2.0
1 x micro USB 2.0
1 x micro USB 2.0 (napájení)
1 x HDMI
1x Micro SD/SDHC/SDXC

• Obsah balení:
– napájecí adaptér
– USB kabel (napájecí/OTG)
– uživatelský manuál