Connect IT – výběr z nabídky produktů

Sluchátka Connect IT BULLET do uší s mikrofonem

 

CONNECT IT sluchátka do uší s mikrofonem. Plochý kabel, reproduktor 9,9 mm, Impedance 32 Ohm, Intenzita 90 dB, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, Jack 3.5 mm, délka kabelu 1,2 m.

Sluchátka Connect IT PC s mikrofonem černo-stříbrné

 

Sluchátka Connect IT PC s mikrofonem černo-stříbrné. High-quality stereo zvuk, integrovaný modul pro ovládání hlasitosti, flexibilní mikrofon, reproduktor 40 mm, impedance 32 Ohm, intenzita 106 dB, frekvenční rozsah 20-20000 Hz. Délka kabelu 2 m.

Klávesnice Connect IT 6608 s multimediálními tlačítky, USB, černá

 

Multimediální klávesnice Connect IT CI-81 je ideální klávesnice pro méně náročné uživatele, kteří ocení přednosti stylového designu při každodenním surfování po webu či psaní v kancelářských aplikacích. Klávesnice Connect IT CI-81 s jedenácti rozšiřujícími tlačítky vám usnadní obsluhu multimédií a významně zjednoduší jejich přehrávání.

Myš Connect IT bezdrátová optická s nabíjecí dokovací stanicí

 

Bezdrátová optická myš s nabíjecí dokovací stanicí. 5 tlačítek a posuvné kolečko , délka kabelu nabíjecí dokovací stanice 180 cm, provozní vzdálenost až 10 m, kompatibilní s USB 1.1, 2.0, 3.0, rozlišení 800/1600 DPI.

Čtečka karet Connect IT USB na SIM, T-Flash, SD, MS černá

 

Čtečka paměťových karet s podporou karet SIM, T-Flash, Micro SD/HC, Mini SD, SD/HC, MMC/RS-MMC, MS, MS DUO, MS PRO DUO, M2.

Dokovací stanice Connect IT micro USB pro mobilní telefony

 

Univerzální dokovací stanice pro většinu mobilních telefonů s konektorem Micro USB. Umožňuje pohodlné nabíjení i synchronizaci dat. Slouží zároveň jako stojánek, telefon je v docku umístěn pod ideálním pozorovacím úhlem. Součástí balení je Micro USB kabel (délka 1 m).

USB hub Connect IT combo USB hub 3 porty + čtečka SD / micro SD

 

Čtečka karet Connect IT externí s USB hubem, pro rozšíření USB portů v přenosných zařízeních, tabletu nebo notebooku. Čtečka podporuje paměťové karty SD, MiniSD, MicroSD, Memory Stick DUO a další.

Klávesnice Connect IT EVOGEAR mechanická klávesnice pro hráče

 

Klávesnice connect IT EVOGEAR je splněný sen všech hráčů, protože tato klávesnice má vše potřebné: lineární mechanické spínače Kailh Red, funkce N-key rollover a antighosting, a zámek klávesy Windows. Samostatnou kapitolou je pak modré LED podsvícení s několika režimy. Příjemnými detaily jsou odnímatelná opěrka zápěstí, pozlacený USB konektor a tlustý opletený kabel. A pokud nebudete zrovna hrát, oceníte i její multimediální funkce a jednoduché ovládání hlasitosti.

Adaptér Connect IT univerzální notebookový 90W s displejem

 

Ultrakompaktní adaptér Connect IT s 11 koncovkami a výstupním výkonem až 90W. Vhodný pro více typů notebooků. Adaptér je opatřen USB portem pro dobíjení nejrůznějších zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety, fotoaparáty a další.